Program 6. strip vikenda

NAPOMENA: Brojevi za crtanje dijele se 30 minuta prije crtanja

11:00 – 19:00

02.10.2021

  • Izložba gostujućih autora
  • Izložba radova polaznika radionice
  • Info pult MoStrip s promo materijalima
  • Info pult Dubioza Kolektiv s promo materijalima
  • Info pult prvog izdanja udruge MoStrip “Amnezija”
  • Burza stripa

11:00 – 11:30

02.10.2021

  • Svečano otvorenje 6. mostarskog strip vikenda
  • Predstavljanje autora
  • Dodjela nagrada polaznicima strip radionice “Zagore, sretan ti 60. rođendan!”

11:30 – 12:00

02.10.2021

  • Tribine
  • Predstavljanje francuskog stripa Jean-Cristophe Thiabaudom, Sébastien Philippe
  • Predstavljanje autora Fernando Dagnino

12:00 – 13:30

02.10.2021

  • Crtanje i potpisivanje gostujućih autora:
  • Laura Zuccheri
  • Marco Verni
  • Sébastien Philippe
  • Filip Andronik
  • Dalibor Talajić
  • Fernando Dagnino

13:30 – 14:00

02.10.2021

  • Tribina i predstavljanje autora:
  • Robert Solanović – Bob
  • Dalibor Talajić
  • Fran Strukan
  • Krešimir Biuk

14:00 – 15:30

02.10.2021

  • Crtanje i potpisivanje gostujućih autora:
  • Robert Solanović – Bob
  • Jovan Ukropina
  • Fran Strukan
  • Krešimir Biuk
  • Joevito Nuccio

15:30 – 17:00

02.10.2021

  • Crtanje i potpisivanje gostujućih autora:
  • OSKAR
  • Ana Milojković – Omi
  • Mauro Laurenti
  • Sabahudin Muranović Muran
  • Miroljub Milutinović Brada

17:00 – 18:30

02.10.2021

  • Crtanje i potpisivanje gostujućih autora:
  • Milorad Vicanović Maza
  • Dražen Kovačević
  • Mirna Imamović
  • Lana Šator
  • Darko Perović
  • Aleksa Gajić

18:30 – 19:00

02.10.2021

  • Promocija knjige „Svi naši zmajevi“ autora Zdravka Cvjetkovića

22:00 – 24:00

02.10.2021

  • Muzika uživo caffe “DURADŽIK” Stari Grad

11:00 – 19:00

03.10.2021

  • Izložba gostujućih autora
  • Izložba radova polaznika radionice
  • Info pult MoStrip s promo materijalima
  • Info pult Dubioza Kolektiva s promo materijalima
  • Info pult prvog izdanja udruge MoStrip “Amnezija
  • Burza stripa

11:00 – 12:30

03.10.2021

  • Crtanje i potpisivanje gostujućih autora:
  • Dalibor Talajić
  • Zoran Herceg
  • Mirna Imamović
  • Lana Šator
  • Aleksa Gajić

12:30 – 13:00

03.10.2021

  • Tribina, upoznavanje autora i predstavljanje talijanskog stripa:
  • Mauro Laurenti
  • OSKAR
  • Marco Verni
  • Laura Zuccheri

13:00 – 14:30

03.10.2021

  • Crtanje i potpisivanje gostujućih autora:
  • Mauro Laurenti
  • Milorad Vicanović Maza 
  • OSKAR
  • Darko Perović
  • Marco Verni
  • Laura Zuccheri

14:30 – 15:00

03.10.2021

  • Tribina i predstavljanje autora:
  • Dubioza Kolektiv
  • Filip Andronik

15:00 – 16:30

03.10.2021

  • Crtanje i potpisivanje gostujućih autora:
  • Joevito Nuccio
  • Sabahudin Muranović Muran
  • Sébastien Philippe
  • Ana Milojković – Omi
  • Miroljub Milutinović Brada
  • Filip Andronik

16:30 – 17:00

03.10.2021

  • Tribina i predstavljanje autora:
  • Sabahudin Muranović Muran
  • Miroljub Milutinović Brada
  • Marko Stojanović
  • Ana Milojković – Omi

17:00 – 18:30

03.10.2021

  • Crtanje i potpisivanje gostujućih autora:
  • Fernando Dagnino
  • Dražen Kovačević
  • Krešimir Biuk
  • Jovan Ukropina
  • Robert Solanović – Bob
  • Fran Strukan